NightRival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sarah chan
Sarah chan
Admin
Admin
Mesaje : 64
Data de înscriere : 2020-09-26

Prima intalnire [The date night!]  Empty Prima intalnire [The date night!]

Mon Sep 28, 2020 11:30 pm
Guy:
 Deja trecusera doua ore de cand plecasem de acasa si o luasem pe Maya si mersesem la restaurant. Urmasem toate instructiunile prietenilor mei și chiar si tinuta mea trebuie sa treaca de aprobarea fetelor care insistasera sa se ocupe ele de aspectul meu, chiar daca, ajuns la restaurant si verificandu-mi buzunarul de la spate al blugilor, am descoperit ca aveam cateva prezervative si chiar si un pliculet de lotiune ascuns acolo. Cred ca ele chiar se asteptasera ca o sa urmeze si ceva mai...intim dupa ce terminam itinerariul acestei prime intalniri.
 Pana acum fusesem un gentlemen si nu o atinsesem in vreun fel ce ar putea sa indice, măcar putin, ceea ce imi trecea mie prin cap din clipa in care am vazuto in acea rochie ce ii scotea formele in evidenta.
 Dula ce am plecat de la restaurant am mers la cinematograf pentru a vedea un film pe care Kile cu Kora mi-l recomandasera si chiar imi facusera si rezervarile pentru unul dintre acele scaune dedicate cuplurilor. Numele filmului era 365 de zile. Nu eram eu cu filmele, dar, vazand cum aratau locurile mele, nu ma deranja sa stau peste o ora lipit de ea.
 Inceputul filmului a fost destul de plictisitor si chiar incepusem sa casc si m-am intins punandu-mi o mana pe umerii ei, trăgând-o mai aproape de mine.
 - Nu aici! Ah! 
 - Shhh! Trebuie sa iti ti vocea joasa. Daca faci asta nimeni nu o sa ne observe! 
 Nici nu era nevoie sa imi intorc privirea ca sa ghicesc ce faceau cei ce erau pe randul din fata noastra. In schimb mi-a atras atentia ceea ce se intampla pe marele ecran. Acum i teleg eu de ce insistasera cei doi sa vizionam filmul asta. 
 Cum decolteul ei era generos, nu am rezistat tentatiei si mi-am coborat usor mana ce era le umerii ei si mi-am strecurato inauntru incepand sa o masez usor le un san in timp ce mi-am trecut limba peste buze privind cu coada ochiului reactia ei. 

Ravic likes this post

Casydy
Casydy
Admin
Admin
Sex : Female
Zodiac : Libra
Zodiac chinezesc : Dog
Mesaje : 185
Data de înscriere : 2020-09-26
Varsta : 29

Prima intalnire [The date night!]  Empty Re: Prima intalnire [The date night!]

Mon Sep 28, 2020 11:36 pm
Maya
A fost o zi asa de placuta de liniatita. Nu ma asteptam niciodata ca Guy, ar putea fii asa un gentelment, dar daca nu ma atingea in momentul aceata o sa turbez si o sa ma autoservesc singura aici. In sala de cinema, dar trebuia totus sa fiu o domnisoara si sa stau cumi te, dar mana mea nu prea asculta de creer asa ca el cum ma trage mai aproape de acesta imi pun o mana pe piciorullui si o urc tot mai sus pana la slitul pantalonilor si incep sa-mi plimb mana pe umflatura acestuia. Ne ajuta foarte mult si scenele de sex din film, as putea sa spun ca ne incalzeste bine de tot, mai ales pe. Mine, dar cum il simt si pe el cum este atata de tare, imi dau seama ca si el este tare ca piatra.

Ravic likes this post

Sarah chan
Sarah chan
Admin
Admin
Mesaje : 64
Data de înscriere : 2020-09-26

Prima intalnire [The date night!]  Empty Re: Prima intalnire [The date night!]

Mon Sep 28, 2020 11:50 pm
Guy:
 Imi musc buza de jos cand ii simt mana exact unde o doream cel mai mult, dar i-o iau frumos si o dau laoparte apoi ma fac ca imi cade telefonul jos.
 - Ups!
 Spun ridicand din umeri si imi iau mainile de pe ea dlar pentru a ingenunchia si am recupera telefonul, dar nu ma mai ridic inapoi pe scaun ci, punand telefonul inapoi in buzunar, imi pun mainile pe picioarele ei si le despart bagandu-mi capul sub rochia ei adulmecandu-i mireasma.
 Ducandu-mi o mana in fata, o ating usor doar pentru a avea o surpriza ce ma face sa ranjesc si, lingandu-mi iarasi buzele, imi afund capul intre picioarele ei trecandu-mi limba usor pe pulpa ei doar pentru a o tachina usor. 

Ravic likes this post

Casydy
Casydy
Admin
Admin
Sex : Female
Zodiac : Libra
Zodiac chinezesc : Dog
Mesaje : 185
Data de înscriere : 2020-09-26
Varsta : 29

Prima intalnire [The date night!]  Empty Re: Prima intalnire [The date night!]

Mon Sep 28, 2020 11:54 pm
Maya
Fac ochii mari si imi musc buza de jos. Ma abtineam cu greu sa nu incep sa gem prin sala si incercam sa fiu cat de cat atenta la film si sa-mi iau gandu de ce face jos el, dar nu prea reuseam de loc. Imi duc mana la gura si imi musc degetele cand il simt ca se aproprie din ce in ce mai mult de feminitatea mea. Si cum era fara nimic acoperita, pentru ca alesesem sa nu-mi iau lenjerie intima pe mine, se simtea direct pe feminitatea mea, respiratia lui.

Ravic likes this post

Sarah chan
Sarah chan
Admin
Admin
Mesaje : 64
Data de înscriere : 2020-09-26

Prima intalnire [The date night!]  Empty Re: Prima intalnire [The date night!]

Tue Sep 29, 2020 12:08 am
Guy:
 La inceput mi-am trecut usor limba peste clitorisul ei ca mai apoi sa imi pun degetul mare de la mana dreapta pe el si sa incep sa il masez bland punand usor presiune pe acesta in timp ce mi-am adancit limba ușor in interiorul ei, miscand-o in toate directiile. Simteam cum isi strangea picioarele facandu-ma captiv intre ele, dar nici ca voiam sa plec! 

Ravic likes this post

Casydy
Casydy
Admin
Admin
Sex : Female
Zodiac : Libra
Zodiac chinezesc : Dog
Mesaje : 185
Data de înscriere : 2020-09-26
Varsta : 29

Prima intalnire [The date night!]  Empty Re: Prima intalnire [The date night!]

Tue Sep 29, 2020 12:11 am
Maya
Ma musc de mana si incerc sa trag picioarele mai apropriate si cumva ma imping mai in fata sa-l simt mai bine. El chiar era in stare sa ne-o tragem aici, in sala de cinema. De fata cu toata lumea.

Ravic likes this post

Sarah chan
Sarah chan
Admin
Admin
Mesaje : 64
Data de înscriere : 2020-09-26

Prima intalnire [The date night!]  Empty Re: Prima intalnire [The date night!]

Tue Sep 29, 2020 12:29 am
Mi-am introdus un deget in interiorul ei si l-am impins  spre partea din fata ca si cum as fi incercat sa imi unesc degetele prin piele, dar asta pentru ca incercam sa ii gasesc pinctul G.
 Faptul ca puteam fi descoperiti in orice moment facea totul sa fie chiar mai excitant si ma facea sa vreau sa merg pana la capat. Bine , pentru mine nu ar fi fost cine stie ce problema daca am fi fost descoperiti, nu e ca si cum ar fi fost prima oara cand faceam asa ceva avand spectatori si, oricum, mi-ar fi placut ca toți sa vada si sa bage la cap ca niciunul nu o poate avea cacie ste a mea! 

Ravic and Casydy like this post

Casydy
Casydy
Admin
Admin
Sex : Female
Zodiac : Libra
Zodiac chinezesc : Dog
Mesaje : 185
Data de înscriere : 2020-09-26
Varsta : 29

Prima intalnire [The date night!]  Empty Re: Prima intalnire [The date night!]

Tue Sep 29, 2020 8:07 pm
Maya
Incep sa gem usor. Era asa de placut si de bine. Ma facea sa ma simt asa de bine. Incercam sa ma stapanesc sa nu fac galagie sa nu atrag atentia la noi.

Ravic likes this post

Sarah chan
Sarah chan
Admin
Admin
Mesaje : 64
Data de înscriere : 2020-09-26

Prima intalnire [The date night!]  Empty Re: Prima intalnire [The date night!]

Sat Oct 10, 2020 2:32 pm
Guy:
 Imi placea sa o simt tremurand sub atibgerile mele, iar faptul ca trebuia sa nu atraga atentia caci oricine ne-ar fi putut vedea, faceau lucrurile sa fie si mai palpitante făcându-mă sa ma incing mai tare, dar si pe ea o excita caci efectiv udase scaunul. Rau imi pare de cel care trebuia sa faca curatenie, desi nu cred ca e prima oara cand gaseste astfel de dovezi, sau poate nu imi pare deloc rau.
 M-am oprit o clipa pentru a ma linge pe buze, doar pentru a continua apoi ceea ce faceam caci simteam dupa felul cum tremura ca mult nu avea sa mai fie pana la orgasm. 

Ravic and Casydy like this post

Casydy
Casydy
Admin
Admin
Sex : Female
Zodiac : Libra
Zodiac chinezesc : Dog
Mesaje : 185
Data de înscriere : 2020-09-26
Varsta : 29

Prima intalnire [The date night!]  Empty Re: Prima intalnire [The date night!]

Mon Oct 12, 2020 9:00 am
Maya
Dupa cateva minute simt cum ajung la opegeu imediat. Facea in asa fel incat eu sa-mi dau drumul si sa nu mai fiu pe acwasta planeta cateva secunde. Ma terminase, dar tot odata vroiam sa-l simt mai repede in mine, pulsand la fiecare miscare.

Ravic likes this post

Sponsored content

Prima intalnire [The date night!]  Empty Re: Prima intalnire [The date night!]

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum